O společnosti HVAC trade s.r.o.

Společnost HVAC trade s.r.o. byla založena v roce 2013. Jsme tedy mladou, dynamickou společností. Naši specialisté disponují mnohaletou praxí v oblasti vytápění, chlazení a alternativních zdrojů energií. Našich zkušeností a znalostí využíváme, abychom Vám nabídli ucelený a odborný servis.

Na český trh přinášíme produkty značky MAXA, jejímž vlastníkem je italská společnost ADVANTIX S.p.A. Je nám potěšením, že jsme se stali výhradním dovozcem a distributorem této značky do České republiky. Úzká spolupráce s italským partnerem nám umožňuje nabízet ucelenou řadu produktů a řešení pro průmyslové, komerční i residenční projekty. V produktovém portfoliu naleznete chladící a klimatizační zařízení.

Mise společnosti aneb Proč jsme tady

V dnešní době silné konkurence je až s podivem, že vzniká stále mnoho nových společností. Proč jsme tedy do toho pustili? Za prvé jsme chtěli v České republice nabídnout něco nového, kvalitního a zajímavého. Chceme to prostě dělat jinak. Věříme, že je tu stále dostatek prostoru na trhu, abychom náš záměr realizovali. Společnost HVAC trade s.r.o. vznikla proto, abychom našim klientům nabídli kvalitní produkt a také kvalitní služby. To vše v symbióze. Nejsme pouze prodejci či distributoři. Zabýváme se chlazením a vytápěním komplexně. Naší hlavní specializací je průmyslové oblast, ale ani residenční segment nám není cizí.

Vize společnosti aneb Kým chceme být

Chceme Vám být partnerem. Chceme Vám být oporou. Chceme Vám navrhovat taková řešení, která mají smysl. Naše společnost směřuje k tomu, aby se pro Vás stala kvalifikovaným a renomovaným dodavatelem kvalitních produktů a služeb v oboru chlazení a vytápění.