Naše značky

Nabízíme komplexní řešení pro chlazení a vytápění a v České republice zastupujeme níže uvedené značky. Naši zahraniční partneři jsou velice silné a stabilní společnosti působící napříč celou Evropou.  Níže uvádíme několik základních informací o námi zastupovaných značkách.

Maxa AirConditiong

Značku chladící a klimatizační techniky MAXA vlastní italská společnosti Advantix S.p.A., která byla založena roku 1992. Na trhu se tedy pohybuje již více než 20 let. Za dobu svého působení dokázala vybudovat vlastní výrobní zázemí, které čítá na 92.000 m2. Značka MAXA není světu neznámá. Již od roku 2005 plní produkty MAXA svou činnost ve více než 34 zemích světa. Produkty značky MAXA stále podléhají náročným testům a výzkumům, aby i nadále udržely punc kvality, designu a pohodlí.

Výrobky značky MAXA dokáží splnit nejvyšší nároky a očekávání. Produktové řady jsou rozděleny do několika segmentů dle uplatnění. Od roku 2010 pod značkou MAXA můžeme najít i vysoce kvalitní invertorová tepelná čerpadla.

Mark Climate Technology

Logo Mark Climate

Společnost byla založena bratry Markovými v Holandském Veendamu  v roce 1945.

Bratři začali s výrobou ohýbaček a ohřívačů vzduchu na uhlí a brzy následovali olejové ohřívače a žebrované radiátory. Od poloviny padesátých let se bratři zaměřili na rostoucí zájem o vytápění velkých budov. Za tímto účelem vyvinuli plynový vzduchový ohřívač. Tímto vznikla „GS“ série, která je jedinečným systém do dnešního dne a MARK je lídrem na evropském trhu ve vytápění.

Během let bylo vyvinuto mnoho nových řešení pro vytápění hal včetně vysoce účinných plynových ohřívačů a vodních sálavých systémů.

MARK je leaderem na trhu v technologiích pro prostředí staveb, vyrábí produkty pro vytápění, chlazení a větrání průmyslových a účelových objektů.

Zdroj: www.markclimate.com