Kontakt

Kudy k nám? Nové prostory Praha – Východ.

Naše nová kancelář je nyní pár kilometrů za Prahou. Po dálnici D1 cesta od Chodova trvá pouhých 19 minut pohodové jízdy autem.

Najdete nás v krásné krajině Ladova kraje.

TRAMVAJÍ
se k nám již bohužel nedostanete, ale v budoucnu to možné třeba bude.

AUTEM
Od Chodova je to pouhých 23 km a 19 minut času. Vydejte se po D1 a sjeďte na výjezdu 15 – Velké Popovice / Strančice. Vydejte se po silnici č. 107 směrem na Velké Popovice. Dále pojedete stále po hlavní silnici (až do Štiřína). Další vesnicí je Nová Hospoda a hned za značkou se dáte doleva. Sjedete ulicí Na Palouku až na konec a zde nás najdete.

Případně můžete sjet na výjezdu č. 10 na D0 – směr Plzeň. Následně z D0 sjedete na výjezdu 82 – směr na Kamenice / Jílové u Prahy / Jesenice. První kruhový objezd vyjedete prvním výjezdem, na druhém kruhovém objezdu druhým výjezdem. Dále se držíte na silnici č. 603 až vjedete do Želivec. Dále pokračujte po silnici až k odbočce na Štiřín, kde odbočíte doleva na silnici č. 107. Po zhruba 300 m se dáte první možnou odbočkou doprava do ulice Na Palouku.

Parkování je možné před budovou.

Kudy k nám? Pobočka Milovice.

Pokud se Vám více vyhovuje setkání mimo Prahu, prosíme, kontaktujte nás předem.

AUTEM
Milovice nad Labem jsou snadno dostupné automobilem. Naší pobočku naleznete u křižovatky Topolová x V Břízách. V těsné blízkosti je zábavní park Mirakulum a Auto Benet.